RADYO HOSTING

Bireysel & Kurumsal Radyo Hosting
Ekonomik fiyat, kalite ve performans: Bireysel Radyo Hosting

Radyo hosting paketlerimiz arasında yer alan bireysel radyo hostingler ile, radyo yayıncılığına giriş ve başlangıç düzeyi için ihtiyacınıza yönelik en kaliteli hizmeti bulabilirsiniz. Bireysel 1, Bireysel 2, Bireysel 3, Bireysel 4, Bireysel 5 ve Bireysel 6 radyo hosting paketleri, anlık 900 dinleyiciyi karşılayabilecek düzeyde kaliteli ve güçlü bir altyapı sunuyor. Üstelik radyo hosting alanında diğer tüm yayıncılardan bir adım önde olmanızı sağlayacak ZirveShell kalitesi ve desteği ile.

Kurumsal Radyo Hosting Paketleri

Geniş kitlelere seslenen bir radyo yayını yapıyorsanız, insanların ses kalitesi ve site altyapısı bakımından en iyi hizmeti görmesini istiyorsanız kurumsal radyo hosting paketlerimizden faydalanabilirsiniz. Radyo hosting alanında yılların deneyimi, kaliteli hizmeti ve profesyonel desteği ZirveShell'de sizi bekliyor. Anlık olarak binlerce radyo dinleyicisini ağırlayabileceğiniz paketlerimizden size en uygun olanını seçin.

ZİRVESHELL HOŞ GELDİNİZ!
  • Yedekleme ve Güvenlik
    İçiniz rahat olsun, sitelerinizi her ihtimale karşı güvenli bir şekilde haftalık olarak yedekliyoruz !
  • Hazır Scriptler
    WordPress, Joomla, OpenCart, Magento gibi Yüzlerce scripti tek tık ile kurabilme imkanını sizlere sunuyoruz !
  • 7 Gün 24 Saat Destek
    Güleryüzlü ekibimiz ile yardıma her zaman hazırız. Bizlere telefon ve destek bildirimi ile ulaşmanız mümkün.
Sorununuz mu var?

0 544 219 10 92

7 Gün 24 Saat

Güvenli Hizmet

Türkiye'nin İnternet merkezi Netinternet veri merkezi üzerinden hızlı ve sorunsuz internet erişimi, DELL Tabanlı kurumsal sunucular ile kesintisiz hizmet veriyoruz.

SORUNSUZ MAİL TRAFİĞİ

Her Eposta hesabında 250MB*1 e-Posta kotası ve gelişmiş spam filtreleme özelliği mevcuttur. İşinizde epostanın ne kadar önemli bir yeri olduğunun bilincindeyiz.

Powered by WHMCompleteSolution

Müşteri Girişi