IRCd Hosting Paketleri
IRCd Hosting Paketleri

İnternet üzerinden canlı chat altyapısı sunmak istiyorsanız, IRCd hosting paketlerimiz tam size göre. Referanslarımız arasında barındırdığımız birçok chat sitesi ile, IRCd hosting alanında gerek güçlü altyapımız, gerekse aralıksız teknik destek servisimiz ile aradığınız güçlü yapıyı sizlere sunuyoruz.

Ekonomik, Standart, Silver, Gold, Pro, Premium ve Special IRCd Hosting paketlerimiz, her türlü sohbet sitesi için hosting ihtiyacınızı profesyonel bir altyapı ile karşılanmaktadır.

Standart Linux Hosting Paketleri

EKO Hosting paketindeki veritabanları, disk alanları ve trafik limiti siteniz için yeterli değilse, başlangıç-orta düzey web barındırma ihtiyaçlarına yanıt verebilecek bir yapı olarak inşa edilmiş Standart Hosting paketlerimiz ihtiyacınızı karşılayacaktır. Artırılmış disk ve trafik alanı, mail servisleri ve cPanel desteği ile, ZirveShell Standart Hosting kalitesi siteniz için en ideal seçeneklerden.

YAPIM AŞAMASINDA...
Profesyonel Linux Hosting Paketleri

İnternet sitenizin trafik ve disk alanı ihtiyacı günden güne artıyorsa, profesyonel webmasterlar için dizayn edilmiş PRO Hosting paketi ile tanışmanızın vakti geldi. 60-200 GB disk alanı, alt paketlerde 2-3 adet site kullanabilmenize olanak tanıyan PRO hosting paketleri, sizi birkaç adım öne taşıyacak donanımda, kusursuz bir web hosting altyapısı.

YAPIM AŞAMASINDA...
ZİRVESHELL HOŞ GELDİNİZ!
  • Yedekleme ve Güvenlik
    İçiniz rahat olsun, sitelerinizi her ihtimale karşı güvenli bir şekilde haftalık olarak yedekliyoruz !
  • Hazır Scriptler
    WordPress, Joomla, OpenCart, Magento gibi Yüzlerce scripti tek tık ile kurabilme imkanını sizlere sunuyoruz !
  • 7 Gün 24 Saat Destek
    Güleryüzlü ekibimiz ile yardıma her zaman hazırız. Bizlere telefon ve destek bildirimi ile ulaşmanız mümkün.
Sorununuz mu var?

0 544 219 10 92

7 Gün 24 Saat

Güvenli Hizmet

Türkiye'nin İnternet merkezi Netinternet veri merkezi üzerinden hızlı ve sorunsuz internet erişimi, DELL Tabanlı kurumsal sunucular ile kesintisiz hizmet veriyoruz.

SORUNSUZ MAİL TRAFİĞİ

Her Eposta hesabında 250MB*1 e-Posta kotası ve gelişmiş spam filtreleme özelliği mevcuttur. İşinizde epostanın ne kadar önemli bir yeri olduğunun bilincindeyiz.

Powered by WHMCompleteSolution

Müşteri Girişi